Poznaj nasz team

Chris

Administrator Projektu
Avatar

Krzysiek, w MTA gra od 2012 r. Kariera od poczatku związana była z serwerem Fun Truck. Zaczynał jak każdy, jako zwykły gracz. Poźniej został wybrany na supporta, nastepnie na administratora. Po upadku serwera zaczął mysleć o reaktywacji. Od słów do czynów, dzięki jego staraniom serwer istniał ponownie. Z powodu braku czasu musiał zrezygnować z prowadzenia serwera, co później okazało się błędem - który aktualnie został naprawiony, a Chris ponownie jest właścicielem projektu Fun Truck.

Requiescant

Opiekun techniczny serwisu
Avatar

Aktywny od 2013 roku, pełnił rolę moderatora forum, zastępcy administratora, opiekuna forum i administratora serwera. Od września 2017 roku aktywny opiekun forum i administrator odpowiedzialny za rozwój serwera, pod jego opieką serwer rozwinął się do wersji 1.5, a następnie 1.6. Aktualnie odpowiada już tylko za stronę techniczną działania serwisu i forum fun-truck.pl, z powodów prywatnych musiał wycofać się z aktywnego udziału w rozwoju serwera. Autor strony www projektu fun-truck.pl, oraz szaty graficznej forum.

Anton

Opiekun forum
Avatar

Stały gracz od roku 2014, z początku zwykły gracz, następnie moderator forum od roku 2016 oraz administrator serwera na przełomie 2015\2016. Oficjalnie od 4 kwietnia 2018 Opiekun Forum, wcześniej administrator serwera, moderator i zastępca Administratora Projektu. Aktualnie zajmuje się tylko opieką nad forum i gronem moderacyjnym.

Moderatorzy

Kolarz

Moderator
Avatar

Piachu

Moderator
Administrator
Avatar

Ruda

Moderatorka
Administratorka
Avatar

Paulina, lat 20+. Interesuje się grami komputerowymi, rysowaniem oraz "wszystkim i niczym". Grę zaczęła w 2014 i z małymi przerwami gra do dziś. W 2016 roku powróciła po dłuższej przerwie, a od marca 2018 obejmuje funkcje administratorki i moderatorki. Stara się pomagać każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Nie toleruje bycia fałszywym i dwulicowym. Każdy może zwracać się do niej per "Ruda", bez konieczności używania imienia.

Administratorzy serwera

Delta1966

Administrator
Avatar

Lukasyno

Administrator
Avatar

Piachu

Moderator
Administrator
Avatar

Ruda

Moderatorka
Administratorka
Avatar

Młodsi Administratorzy serwera

Kasten

Młodszy Administrator
Avatar

Tony

Młodszy Administrator
Avatar

Z serwerem jest związany od 2014. Zawsze chętnie brał udział we wspólnej zabawie, nigdy się nie poddawał i zawsze dążył do celu dzięki czemu w 2018 dołączył do grona Administracji serwera FT. Jego atutem jest tworzenie różnych obiektów oraz specjalnych map dzięki czemu nasze grono może w pełni korzystać na naszym serwerze. Poza tym jest wieloletnim Weteranem jako pracownik pomocy drogowej. Jest otwarty dla innych dzięki czemu łatwo można nawiązać z nim dobry kontakt.

Wariacik

Młodszy Administrator
Avatar